TOPlist

Módní kremace aneb zahradní bazárek

23. září 2016 v 9:29 | Lea |  Zaujalo mně...
Koná se již potřinácté (a určitě ne naposledy), což je důkazem, že je to velmi oblíbená akce. Zahrada trénikové kavárny a chráněných dílen pro handicapované pracovníky se opět zaplní stánky s oblečením. Poprvé zde bude možnost prodat také vše nepotřebné co dům dal. Sortiment skládající se převážně z oblečení z druhé ruky, šperků a bižuterie se tak rozšíří ještě o "blešák".
Pravidla jsou jednoduchá. Zarezervujete si místečko předem (100,- Kč za jednoho prodejce - výtěžek putuje na provoz kavárny), přijdete se čtyřma taškama krámů a prodáte je za ceny, které si sami určíte. To co si na akci vyděláte je vaše. Vlastně s výdělkem předem moc nepočítejte! Jak už jsem zmínila. Na akci si dotáhnete čtyři tašky věcí k prodeji, ale většinou se vrátíte domů s pěti zavazadly :D. Být celý den v zajetí tolika lákadel, nových botů, riflí a kabelek za hubičku je přímo hřích nijak nevyužít. Navíc, co nového přinese blešák? Tomu prostě nejde odolat. Navíc přichází podzim a mění se šatníky, proč si tedy nepořídit nějaký nový kousek?
Rezervace míst pro prodejce jsou už plné, ale rozhodně akci sledujte. Stojí za to jít se alespoň podívat a ochutnat třeba výtečné palačinky v kavárně Slunečnice. Alespoň se podíváte jak to tam chodí a na příště si zarezervujete stánek.

Otevřete si diáře na té straně, jak máte 30. září a přímo do tohoto dne si velkým písmem napište, že v 9:00 to vypukne! Módní kremace ve Slunečnici, Zlín.
Pokud se rozhodnete dorazit, nezapomeňte se prosím zastavit u stánku XS & S Fashion. V tomhle stánku bude stát moje maličkost a bude nabízet své šatstvo za pár drobných. Jak už je podle názvu stánku zřejmé, půjde o velikosti pro šíhlé, kteří za to nemůžou :D. Ani nevíte kolikrát jsem si v životě přála říct, že eSko je mi malé...

Těším se na vás

Lea
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama